В Туреччині негода вбила туриста, затопила курорти та перервала авіасполучення

Шторм та ураганні вітри завдали серйозних збитків у Стамбулі та на деяких курортах Туреччини. Місцеві ЗМІ повідомили про загибель щонайменше чотирьох людей, одна з яких виявилася туристом, ще 19 постраждали.

Так, учора на Стамбул «обрушився» рвучкий вітер зі швидкістю 130 км/год. Сила вітру була такою, що в районі Чаталджа вітер повалив вежу з годинником, також зафіксовано багато інших руйнувань. Протоку Босфор закрили для судноплавства. Не змогли приземлитися навіть деякі літаки в аеропортах Стамбула та Сабіхі Гекчен – фактично авіасполучення було перервано.

Настала стихія і на курорт Ізмір: там сильний вітер зі швидкістю до 110 км/год викликав величезні штормові хвилі, що затопили берег. У тому числі в районі Каршіяка затопило дорогу та трамвайну лінію. Також постало і поромне повідомлення. На берег обрушувалися хвилі майже 10-метрової величини – стверджують очевидці.

Одночасно Ізмір зазнав чергового землетрусу. Подробиці читайте у матеріалі «Страшні поштовхи накрили найпопулярніший курорт у Туреччині».

Усього попередження про несприятливі погодні умови винесено для 52 областей лише у Туреччині. Загалом же шторм «минув» по ​​всьому Чорному морю.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі