Чому туристи жаліються на All Inclusive в Туреччині

Є люди, яким не підходить відпочинок в Туреччині, причому проблема полягає не в турецьких готелях, а в типах «пакетних» туристів – до такого висновку прийшла російська туристка, яка встигла побувати в багатьох місцевих готелях. «Портрети» відпочиваючих вона перерахувала у своему блозі.

За словами мандрівниці, можна виділити кілька типів курортників і всі вони, в силу різних причин, незадоволені турецькою системою харчування All inclusive.

«Роздавач зірок»

Їх відмінна риса, як зазначила блогер, оглядати поглядом те, що відбувається навколо і видавати порівняльну характеристику не на користь турецьких готелів. Такі туристи моментально можуть оцінити готель за кількістю зірок. «Ой, це взагалі не 5 * … Це четверочка з натяжкою. Ось я в Таї в 2015-му відпочивав. Ось там була реальна п’ятірка. Це небо і земля, звичайно», – навела приклади автор.

Туристи, які не переносять спеку

Як правило, вони їдуть на «розпечені» курорти Туреччини в кінці липня або в серпні. За словами блогера, «в цей час навіть вода не охолоджує», а море нагадує теплу ванну в спеку.

Пан приїхав

«Вони керуються принципом «я заплатив – мені всі повинні», – охарактеризувала цей тип туристів автор матеріалу, додавши, що в Туреччині, навіть на All Inclusive, ця система не працює – принижуватися для «пана» ніхто з персоналу не стане.

«Лакшері за дешево»

Такі туристи шукають високий рівень сервісу за копійки і вважають, що люксовий готель в сезон може коштувати дешево. «Також Туреччина не підійде тим, хто говорить: «Путівка до Туреччини за 70 тисяч (26 тисяч грн.) на двох? Ви що, з глузду з’їхали? Максимум п’ятдесятку!» І на ці 50 тисяч (18 500 грн.) люди хочуть купити відпочинок удвох на «все включено» і взяти 10-14 днів». Туристка додала, що влітку таких пропозицій не знайти.

Ледачі мандрівники

Як зазначила блогер, відпочинок в Туреччині підходить тільки тим, хто готовий витратити хоча б один вечір на пошуки готелю, оскільки картинки, пропоновані туроператорами, можуть бути оманливі. Так, прекрасні на вигляд готелі можуть виявитися «жахливими», а скромні готелі – «кращими за все життя». В реальності потрібно вивчати відгуки знайомих і блогерів на об’єкти розміщення, повідомила мандрівниця.

Підозрілі туристи

Тим, хто завжди шукає недоліки, не сподобається відпочинок на турецьких курортах. Такі туристи псують відпустку собі і своєму оточенню.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі