Готелі Туреччини зробили заяву про долю системи «Все включено»

Відмовлятися від системи «все включено» в Туреччині не мають наміру – це значить втратити серйозну конкурентну перевагу. Однак необхідно зробити так, щоб ця система приносила максимум доходу. Така позиція озвучена в заяві президента Середземноморської асоціації туристичних готельєрів та операторів (AKTOB), професійної організації готельєрів в регіоні Еркан Ягджі.

Як прокоментував експерт в інтерв’ю турецькій газеті Hürriyet Akdeniz дебати про систему «все включено», яка піддається критиці з різних сторін, тривають. «Але кожен раз заявляти «давайте припинимо, давайте заборонимо»- марно. Це та система, яка вже міцно існує в світі. І ми в числі країн, які найкраще впроваджують цю систему. Більш того, міжнародні готельні компанії почали пропонувати «все включено» у вигляді пакету. Нам доведеться виходити з реалій, що «все включено» – це система, яка існує в цьому світі, а не застосовується тільки в Туреччині», – заявив пан Ягджі.

При цьому він підкреслив, що «турецький» турист – не в останню чергу, турист, який їде саме на «все включено», і простою забороною тут нічого не зміниш. «Наші гості вимагають комплексної системи, і ми її впроваджуємо», – заявив він. Питання не в забороні – також підкреслює глава асоціації готельєрів – «реальний питання полягає в тому, чи отримаєте ви гроші за систему, яку ви пропонуєте».

«При плануванні туризму ми враховуємо як дохід, так і кількість туристів. Наші основні елементи – це різноманітність продуктів, різноманітність ринку і просування. Система «все включено» не повинна бути тягарем для галузі, тобто система повинна приносити гроші», – резюмував пан Ягджі.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі