Туристів в Анталії попередили про небезпеку що насувається на курорт

Головне метеорологічне управління Туреччини попередило туристів в Анталії про небезпеку, що насувається. У центральному та західному районах очікуються тривалі грози з проливним дощем та потужними поривами вітру, а на сході – короткочасні грози, повідомляє Anadolu Agancy.

Метеорологи вважають, що сильні дощі продовжаться і в понеділок. Можливі повені та повені, удари блискавки та штормові пориви вітру, а також місцями великий град. Раніше такі попередження виявлялися провісниками навіть смерчів, що у Середземному морі досить рідкісне явище.

У зв’язку з цим очікуються затримки у русі транспорту та зміни розкладу. Туристів просять виявляти обережність і без життєвої необхідності не виходити на вулицю під час гроз та злив.

Додамо, що у відпочинку в Туреччині намалювалася ще й інша проблема: туристи можуть залишитися без пляжів – читайте подробиці в матеріалі за цим посиланням.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі