Попит падає у розпал сезону: європейці тепер починають відпочивати по-іншому

Європейці починають відпочивати по-іншому: у розпал туристичного сезону тепер не росте, а падає, і все для того, щоб уникнути високих цін, на які прибутків бюргерів вже не вистачає. Такі дані, згідно з опитуванням Європейської туристичної комісії, представили 6 тисяч потенційних туристів з Німеччини, Англії, Франції, Нідерландів, Італії, Бельгії, Швейцарії, Іспанії, Польщі та Австрії. Дане опитування показало, що європейці не тільки бронюють тури заздалегідь, щоб уникнути зростання цін, але й віддають перевагу невисокому сезону також з метою економії.

Загалом 72% заявили, що планують поїздку у період із квітня по вересень. Причому минулого року з метою відпочинку збиралися вирушити до поїзда 76% європейців, а цього року їхня кількість трохи знизилася і склала 69%.

Також опитування показує, що високий сезон втрачає свою популярність. Так, кількість туристів, які віддали б перевагу періоду з квітня по травень, збільшилася на 6% порівняно з попереднім роком і досягла 30%, вересень додав 9% популярності. Це інтерпретують як прагнення європейців уникнути натовпу та спеки. Втім, поки що літні місяці все одно в лідерах 40% учасників сказали, що вони віддали б перевагу періоду з червня по липень.

При цьому теоретично європейці хотіли б подорожувати більше ніж один раз — за це проголосували 59%. На практиці дві поїздки на відпочинок і більше здійснять лише 35%. При цьому 23% європейців побоюються інфляції через відпочинок. Ще 7% головним своїм побоюванням назвали авіаколапс.

До речі, європейці планують більше витратити на відпочинок. Так, частка учасників, які заявили, що витратять більше 1500 євро на людину, збільшилася на 7% порівняно з попереднім роком і досягла 37%. Крім того, 19% потенційних туристів упевнені, що наступної поїздки витратять більше, ніж зараз.

Серед найбільш затребуваних напрямків названо Францію та Іспанію, які заробили по 8%. Далі слідує Італія 7% і Греція 6%.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі