ТОП 5 міст Тунісу, які варто відвідати

Туніс відомий своїм теплим кліматом, святковою атмосферою та доброзичливими жителями. Будучи північноафриканською країною, Туніс пропонує багато розваг на будь-який смак. Закохані, сім’ї або індивідуальні мандрівники мають величезну нагоду відкрити для себе красу туніських міст. Якщо ви плануєте відвідати Туніс, обов’язково необхідно розглянути такі міста як Сус, Табарка, Хаммамет, Монастир та Тозер. Ці туристичні напрямки виділяються серед багатьох інших міст через чарівність та місцевий колорит, який вони пропонують. Відкрийте для себе 5 найкращих міст для відвідування в Тунісі.

Місто Сус (The City of Sousse)

Сьогодні місто Сус є третім за значимістю містом Тунісу. Сус, який часто називають перлиною Сахеля, розташований на сході країни, на березі Середземного моря. Протягом багатьох років місто розвивало туристичні продукти, спрямовані на морські розваги. Тут можна планувати як культурний відпочинок, так і святкову подорож з друзями.

У місті більшість жителів розуміють і розмовляють французькою. Найкращий час для відвідування Сусса – з весни до початку літа.

Крім морських розваг можна відвідати археологічний музей Суса. У ньому зберігається друга за важливістю колекція мозаїки після колекції Бардо. Крім того, можна відвідати християнські катакомби, які датуються першим століттям нашої ери. Якщо ви любитель спадщини та історії, можна заглянути до Медини Сусса (Medina of Sousse), внесеної до списку об’єктів культурної спадщини ЮНЕСКО у 1988 році.

Місто Табарка (The City of Tabarka)

Табарка – це невелике місто з неповторним шармом, яке поєднує море і гори, створюючи винятковий пейзаж. Він розташований майже на тунісо-алжирському кордоні. З кожним роком він приваблює дедалі більше відвідувачів. У Табарці ви знайдете все необхідне незабутнього відпочинку. Серед іншого ви можете відвідати форт Женуа або відкрити знамениту статую Бургіби. Ця назва походить від Бургіби, туніського націоналістичного активіста, обраного президентом у 1957 році.

Туристична область Табарка знаходиться неподалік центру міста. Незалежно від того, де ваш готель, ви не витратите більше 3 динарів (еквівалент 1,5 євро), щоб дістатися туди. Пересуватися Табаркою можна пішки або на таксі. Перед посадкою обов’язково переконайтеся, що водій увімкнув лічильник. В іншому випадку ви ризикуєте отримати випадковий, часто необґрунтований тариф.

Найкращий час для відвідування Табарки – літо, з червня до вересня. Адже саме в цей період погода відмінна для купання та прийняття сонячних ванн. Якщо ви плануєте відправитися на спокійний відпочинок, ви можете поїхати у оксамитовий сезон – у вересні. Клімат тут м’якший, а на пляжах менше людей.

Місто Хаммамет (The City of Hammamet)

Хаммамет вважається одним із найкрасивіших морських курортів та міст країни для відвідування. Він розташований на південний захід від Кап-Бон. Сьогодні він став популярним та широко відвідуваним місцем з незліченними пам’ятками, кожна з яких не менш чудова. Ви можете відвідати серед іншого: Медіна Хаммамет, Міжнародний культурний центр Хаммамет, пристань Ясмін Хаммамет і «Carthage Land».

Якщо ви проводите відпустку з дітьми, можна відвідати парк Фрігія. Це зоопарк, розташований за 20 хвилин від центру міста, в якому мешкає безліч різноманітних тварин.

Місто Тозер (The City of Tozeur)

Місто Тозер розташоване на півдні Тунісу. Він розташований серед чудових пальмових гаїв, що відкривають красу пейзажу. У Тозері не можна пропустити відвідування ринків, розташованих у центрі міста. На ринках не припиняйте торгуватися. Перша ціна, яку ви маєте дати, становить половину того, що вам пропонують. У Тозері ви знайдете безліч магазинів, що продають туніські сувеніри – капці, шкіряні сумки, дрібнички, опудало верблюдів та кальяни. Безсумнівно, туристів також вражають прянощі всіх квітів та тисяча та один запах.

Кожному гостю Тозера необхідно відвідати музей Dar Cherait. Це обов’язкове місце, яке ви більше не знайдете. У його прикрашених коридорах ви відкриєте собі дивовижний світ з манекенами, що ілюструють традиції південного Тунісу.

У Тозері дуже спекотно (30 ° C і вище) з червня до серпня. Найбільш дощовий час із листопада до березня.

Місто Монастір (The City of Monastir)

Монастир – порт та морський курорт, розташований на південному сході затоки Хаммамет. Він знаходиться за 160 км на південь від Тунісу і є одним з найцікавіших міст Тунісу для відвідування. У Монастірі ви будете зачаровані великими пляжами, красивими внутрішніми районами, винятковим сонячним світлом та гостинним населенням.

У місті також є багато історичних центрів, таких як Мавзолей Бургіби. Безумовно не можна пройти повз місцеву кухню, ресторани пропонують велику різноманітність смачних страв, в основному з риби.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі