Туристу в Таїланді загрожує 10 років ув’язнення за фото на рифі

Департамент морських та прибережних ресурсів Таїланду звернувся до поліції через фотографію у Фейсбуці, де турист позує на тлі коралового рифу. Відомство вважає, що чоловік скоїв тяжкий злочин.

Як повідомляє Bangkok Post, порушником виявився місцевий громадянин, який минулого року відпочивав на острові Ко Храм Ной у районі Саттахіп. Там він і зробив знімок, який зрештою зацікавив владу. При цьому саме фото таєць опублікував лише через 12 місяців після подорожі.

У департаменті вже заявили, що природний об’єкт знаходиться під охороною тайського закону, а турист своїми діями міг завдати йому шкоди. Чоловік опустився під воду в масці та ластах і фактично сів на риф. В результаті цих дій турист поставив під загрозу життя морських організмів, що там живуть.

Громадянин уже сам з’явився до поліції. За пред’явленою статті йому може загрожувати до 10 років в’язниці та штраф у розмірі одного млн бат. Втім, чоловік запевнив співробітників правоохоронних органів, що не збирався завдавати шкоди довкіллю, а фотографія постановочна, фізичного контакту з рифом не було.

Зазначимо, що влада Таїланду дуже трепетно ​​ставиться до коралів. Наприклад, минулого року туристам на федеральному рівні заборонили користуватися певними сонцезахисними кремами у заповідниках, де є рифи. Штраф за порушення – понад 70 тис. грн.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі