Таїланд орієнтуватиметься на нову групу туристів: звичайній більшості чиновники вже не раді

Чергове рятувальне коло для тайського туризму знайшли тайські чиновники – згідно з їхніми заявами, нова туристична екосистема, націлена на глобальних власників криптовалюти, може забезпечити величезне зростання національного ВВП, якщо Управління з туризму Таїланду (TAT) відмовиться від традиційного маркетингу в туризмі, щоб залучити нових.

Ініціатор ідеї, засновник та виконавчий директор Bitkub Джирают Срупсрісопа заявляє, що хоча ВВП Таїланду становив близько 500 мільярдів доларів США, ринок криптовалюти коштує понад 3 трильйони доларів.

«Колосальне зростання цього ринку призвело до появи багатих людей, і цю групу слід розглядати як потенційних клієнтів для тайського туризму, оскільки фінансові технології, зокрема наноплатежі, дозволять їм працювати віддалено з будь-якого місця та отримувати оплату за допомогою транзакцій за технологією блокчейн, який не вимагає комісійних і має нижчі витрати, ніж традиційні фінанси», – запевняє Джірають.

Зацікавлені у криптотуристах провели навіть окремий семінар «Перетворення туризму за допомогою криптуризму», де сам пан Джірають пообіцяв, що такі працівники стають нанопідприємцями або крипто-кочівниками, які шукають зручне місце, яке також може запропонувати враження від подорожей. «Приватний сектор готовий надати цифрову інфраструктуру, але ми просто чекаємо, коли уряд натисне кнопку, ухваливши закони, постанови або навіть політику, щоб сприяти розвитку ринків цифрових активів. Наш національний ВВП може зрости у шість разів, якщо ми зможемо розвинути цей ринок”, – сказав пан Джірают.

Його ініціативу прихильно сприйняв глава TAT Ютасак Супасорн, заявивши, що управління «перебуває в процесі створення нової туристичної екосистеми, яка використовує цифрові технології, щоб дозволити багатим верствам населення, у тому числі власникам криптовалюти, спрямовувати свої гроші безпосередньо туристичним операторам без агентів чи брокерів».

Він додав, що оскільки більшість туристичних операторів є малими або середніми підприємствами, у них в основному обмежена відповідальність, тому TAT може виступати як гарант, випускаючи токени на комунальні послуги та наймаючи готелі-партнери для розподілу своїх квот на номери як токен, забезпеченого активами.

Нагадаемо, Таїланд оголосив про відміну послаблень для туристів, подробиці тут.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі