В’їзд до Таїланду стане простіше і дешевше: схвалено нові правила для туристів

Більш оперативне проходження «антиковідних» тестів та скорочення часу карантину схвалили для туристів у Таїланді. CCSA – місцевий аналог Оперштабу – схвалив використання експрес-тестів на антигени для перевірки тих, хто прибуває з-за кордону на Covid-19, починаючи з 1 грудня. Вони замінять ПЛР-тести.

Для туристів це означає, що їм не доведеться довго чекати, перш ніж їм буде дозволено подорожувати Таїландом. Хоча ПЛР-тест вважається точнішим, результати його видають набагато повільніше. Тому туристи, які в’їжджають до Таїланду, на даний момент зобов’язані бронювати ніч у затвердженому готелі, поки вони чекають на результати – а очікування розтягується від 6 годин до доби.

Результати тесту антиген можна отримати через 15 хвилин. Планується, що цей захід застосовуватиметься до мандрівників, які в’їжджають за схемою виключення з карантину та схемою «пісочниці».

Як заявив заступник прес-секретаря Міністерства закордонних справ Нопакун Натапану, туристам потрібно буде пройти тест на антиген у готелі та замовити затверджений транспорт із аеропорту. «Вам не потрібно буде бронювати номер у дозволеному готелі, тому що тест ATK дає швидший результат», – наголосив він. У результаті схема виявиться для туристів і швидше, і дешевшою.

Також CCSA схвалив обмеження терміну перебування у виділених готелях за схемою пісочниці до п’яти днів. В результаті вакциновані мандрівники можуть вільно переміщатися в затвердженому районі провінції замість того, щоб проходити карантин у готелі. Також кілька провінцій – а саме Канчанабурі, Нонтхабурі та Патум Тані будуть додані до списку зон, відкриття яких дозволено за схемою «пісочниці».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі