Таїланд запускає нову програму із залучення туристів: українців там більше не чекають

Українські та російські туристи не увійшли до цільової аудиторії рекламної кампанії тайських курортів, яка схвалена на урядовому рівні. У рамках спеціальної групи для вирішення проблем індустрії туризму, пов’язаних з Covid-19, влада Таїланду анонсувала рекламну кампанію «Відвідайте Таїланд у 2022 році» – вона вже схвалена кабінетом міністрів та місцевим МОЗ.

Як заявив місцевим ЗМІ міністр туризму і спорту Піпат Ратчакітпракан, кампанія слідує за метою заявленої прем’єр-міністром Праютом Чан-о-ча з приводу повернення постраждалої туристичної промисловості. Її програма буде запущена у співпраці з Управлінням з туризму Таїланду, а основна мета – «неухильне збільшення заповнюваності готелів до 50% у кожній цільовій області».

При цьому кампанія буде зосереджена всього на 4 напрямках, тільки 2 з яких входять до найпопулярніших туристичних місць у Таїланді. Це Чіангмай, Пхукет, а також Накхонратчасіма та Аюттайя.

Більше того, цільова аудиторія цієї кампанії також обмежена – і українських туристів влада королівства проігнорувала. Як, утім, і європейців. Дана кампанія з просування туризму має зосередити свої зусилля на туристах з Індії та Близького Сходу, щоб «заохочити їх до складання планів поїздки до Таїланду вже зараз наступного року».

При цьому тайська туристична влада традиційно видає оптимістичні прогнози. Так глава Управління туризму Таїланду Ютасак Супасорн заявив, що за наявності всіх правил безпеки Covid-19, туризм у Таїланді може відновитися, принаймні частково і досягне 50% від загального доходу до пандемії до кінця 2022 року.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі