Російський турист у Чорногорії напав на українську родину за українські прапори

У соціальних мережах обговорюється декілька відео, на яких співробітники пляжного кафе Ponta Beach Club Petrovac у Чорногорії виганяють групу українських туристів. Причиною конфлікту стало те, що відпочиваючі повісили національний прапор країни на один із шезлонгів, розташованих на території закладу.

Ось як описують сам інцидент його учасники: «Щойно росіяни поскаржилися, що їм не подобається бачити український прапор, господар одразу побіг виганяти нас звідти і сказав, що не хоче бачити тут українців, при цьому штовхаючи моїх мати та батька».

Відео починається відразу з перепалки персоналу Ponta Beach Club Petrovac та українців. Співробітник кафе наполегливо просить туристів залишити пляж, не знімати його та намагається відсунути жінку, яка наставила на нього телефон. Остання починає кричати та загрожувати викликати поліцію. Тоді до дії підключаються охоронці. Вони без церемоній намагаються випровадити туристів із пляжу.

Вже наступного відео охоронець буквально виштовхує жінку за територію кафе. Все це супроводжується криками з усіх боків та звинуваченнями у побитті.

Завершується історія зверненням місцевого керуючого ламаною російською до туристів: «Я благав вас не робити цього. Перед входом носити прапор можна тут не можна. Це нечесно, що ви робите тут приватна територія. Виходьте».

Раніше ми писали, що У Туреччині російські туристи скаржаться, що їх почали бити поляки

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі