В аеропортах Європи у туристів з РФ вилучають дорогі покупки

В аеропортах Європи у росіян при спробі оформити повернення ПДВ за системою Tax Free вилучають дорогі покупки.

Про це розповіли туристи, які поверталися з Німеччини та інших країн. Також повідомляється про складнощі оформлення повернення та провезення дорогих речей у РФ із Франції, Естонії, Австрії, Фінляндії.

Так, у однієї туристки при виїзді з Франції хотіли конфіскувати речі, на які оформлено повернення Tax Free, але зробили «подарунок» і залишили їх. Чоловік, який повертався з Франкфурта, мав намір ввезти новий айфон, але при оформленні Tax Free його самого затримали, телефон вилучили і навіть порушили справу «про спробу незаконного ввезення в Росію предметів розкоші».

Ще одна туристка спромоглася провезти речі від Valentino тільки тому, що зняла з них усі бирки і викинула коробку. Так само чинили й інші туристи, яким вдалося завезти до РФ дорогі покупки.

При в’їзді з Фінляндії турист із Москви хотів отримати повернення ПДВ за купівлю дорогих відеокарт для комп’ютера. Товари пропустили лише за відмову від отримання податкового відрахування.

Нагадаємо, ЄС у березні заборонив експорт до Росії одягу, взуття та аксесуарів дорожче за 300 євро.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі