В обхід санкцій: прямі чартери до Хургади та Шарм-ель-Шейха відновлює російський туроператор, відкривши продаж турів до Єгипту

Чартерні програми до Єгипту на «крилах» Red Wings анонсував на своєму сайті туроператор «Бібліо Глобус». Рейси заявлені з найближчих дат, програми заявлені вже з 3 квітня з аеропорту Жуковський. Йдеться про рейси як в Хургаду, так і в Шарм-ель-Шейх, рейси заявлені з розширенням з двох до чотирьох рейсів в Хургаду, в Шарм – по два рейси на тиждень до кінця квітня.

Питання «авіасанкцій» та їхніх ризиків – а також статус рейсів поки що не прояснений. Проте, як зазначили експерти, за фактом рейси будуть чартерні. Щодо ризиків щодо авіалайнерів – а програма виконуватиметься на Boeing 777-200, то відомо, що у флоті перевізника їх чотири, але їхня «національна приналежність» у сенсі реєстру невідома.

Однак у березні, за інформацією “Комерсанта”, Red Wings розглядала можливість збільшення їх парку до п’яти в спільному проекті з одним із російських банків. Нагадаємо, що в Єгипті також розраховують відновити польоти в Росію, обійшовши “авіасанкції” від міжнародних страховиків шляхом фактично державного страхування.

Швидше за все, туроператор і перевізник у нинішніх умовах прорахували всі ризики та отримали дозволи на польотну програму на Boeing 777-200 від російської авіавлади, заручившись також відповідними гарантіями та дозволами і з боку авіавідомств Єгипту.

Примітно, що з 29 квітня у бронюваннях на єгипетському напрямку у “Бібліо-Глобус” стоять вильоти на рейсах авіакомпанії “Росія”. Тури в Хургаду та Шарм-ель-Шейх доступні для бронювання у травні з вильотами на рейсах «Росії» з Москви щодня.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Лікар вказав на фрукти, що сприяють набору ваги».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі