Оголошено, чому турецькі авіакомпанії скасували рейси до Росії

Турецька авіакомпанія Pegasus Airlines призупинила всі рейси до Росії з 13 березня по 27 березня 2022 року. Відповідну заяву опублікував авіаперевізник на своєму сайті. Припинення польотів пов’язане з побоюванням турецької сторони про запровадження санкцій щодо себе, оскільки літаки можуть заарештувати, як і російські, якщо вони літатимуть до Росії.

Наведемо витримку із заяви: «Відповідно до регламенту Європейського Союзу 2022/328 для літаків, що прибувають та вилітають із Російської Федерації, запроваджуються санкції та заборони на страхування/перестрахування, лізинг, експлуатацію та технічне обслуговування. У зв’язку з діючими ризиками, що виникають в результаті ситуації, що склалася, всі наші рейси, що прибувають і вилітають з РФ, тимчасово припинені з 13 березня 2022 (включно) до 27 березня 2022».

Туристи, які купили авіаквитки у ці дати мають право на безоплатну заміну квитка та повне повернення коштів, також йшлося у повідомленні.

Уточнюється, що туристи можуть самостійно обміняти квитки або повернути гроші через офіційний сайт або мобільний додаток.

Раніше скасував рейси до Стамбула та національного авіаперевізника Туреччини Turkish Airlines – подробиці тут. Крім того, Turkish Airlines обмежила продаж квитків росіянам до третіх країн.

Наприкінці лютого країни Євросоюзу закрили свій повітряний простір для російських авіакомпаній. У відповідь російська влада закрила для авіакомпаній із цих країн «російське небо». При цьому повідомлень про заборону на в’їзд російських громадян, які не потрапили під санкції, до країн ЄС поки що не було. Також у рамках нової хвилі санкцій ЄС у зв’язку зі війною Росії в Україні було запроваджено заборону продаж літаків і запчастин російським компаніям і зобов’язання лізингових компаній забрати всі орендовані Росією літаки, яких у російському авіапарку більшість.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Один банан на день творить дива для зору та шкіри».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі