Turkish Airlines обмежила можливість продажу квитків з Туреччини до інших країн російським агентам

Російські партнери Turkish Airlines отримали розсилку, з якої випливає, що турецька авіакомпанія тимчасово обмежила їм можливість продажу авіаквитків на своїх рейсах з Туреччини до третіх країн. Як повідомляється в тексті, з 10 березня оформлення перевезення можливе лише за маршрутами, що включають пункти біля Росії.

Іншими словами, квитки на рейси з Москви або Санкт-Петербурга до Стамбула і далі на Мальдіви або у зворотному напрямку купити, як і раніше, можна; а ось окремим сегментом – зі Стамбула до Нью-Йорка, Мадрида або тих же Мальдів – вже не можна.

Своє рішення перевізник не пояснив. За однією з версій авіакомпанія намагається знизити валютні ризики: через нестабільність рубля раніше виникали ситуації, коли внутрішній курс IATA для оплати квитків не встигав за реальним. Як наслідок, продажі велися на невигідних умовах.

Як пояснюють фахівці, шляхом обмежень зараз змушені йти й інші великі іноземні перевізники, які продовжують польоти в Росію.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі