Росіяни з картками Visa та MasterCard тепер не можуть користуватися ними за кордоном

За повідомленнями російських банків, з 10 березня випущені ними картки міжнародних платіжних систем MasterCard та Visa не прийматимуть за кордоном: не можна буде зняти гроші, зробити перекази, сплатити покупки в магазинах. Банки закликають клієнтів якнайшвидше отримати готівку, а співвітчизники, які перебувають за кордоном, вже стикаються з труднощами.

Складнощі виникають навіть із картами, випущеними російськими «дочками» іноземних банків. «З великими труднощами, практично потом і кров’ю сплатили витрати в готелі з рахунку в євро Райффайзен-банку. Спочатку відмовлялися брати, потім намагалися задерти ціну, але зрештою спрацювало і оплатили за гарною ціною», – розповідають російські туристи, які зараз відпочивають в ОАЕ.

У зв’язку з цим туроператори радять своїм клієнтам, які залишають зараз зарубіжні країни, робити чекаут раніше, щоб уникнути проблем з оплатами рахунків.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі