«Реготав весь літак»: туристам, що летіли з Єгипту, авіакомпанія запропонувала незвичайний обід

Оригінальний «бюджетний» обід подала авіакомпанія Azur Air, афілійована з туроператором Анекс-Тур, своїм туристам, які поверталися до Уфи з Хургади. Туристи в соцмережах “прославили” “дешманський” обід, що складався з упаковки “доширака”.

Як заявила одна з туристок даного рейсу, що опублікувала цю історію в сторіз у своєму Instagram, місцевому виданню «ГорОбзор»: «Летіли назад із Хургади до Уфи. Спочатку нас нагодували бутербродами, налили чай. А потім нам стали роздавати ці “Дошираки”. Реакція була різна: спочатку всі були шоковані, а потім сміявся весь літак. Але це дно, звісно», – заявила туристка. При цьому, за її словами, на рейсі в Хургаду їжа була нормальна – рис із рибою та салати.

Причому окріп для заварки «Доширака» туристам запропонували набрати самостійно в стаціонарному кип’ятильнику літака. Як коментують інші туристи – «дешманські» «біч-пакети» та у плацкартних вагонах поїздів вже майже не зустрічаються, а тут таке задоволення на курортному рейсі.

До речі, представники авіакомпанії встигли прокоментувати ситуацію – за їхніми словами, вибір «Доширака» пояснюється тим, що неможливо інакше забезпечити збереження бортхарчування та дотримуватися терміну придатності.

«. Для забезпечення пасажирів їжею авіакомпанія надає в окремих випадках локшину швидкого приготування», – заявили представники перевізника.

Втім, виникає питання: чому б не закупити нормальне харчування для зворотного рейсу безпосередньо до Єгипту?

Раніше Tourist.com.ua писав, що Стало відомо, як зараз в Єгипті розводять на гроші туристів.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Лікарі розказали, якого виду м’яса слід уникати для більш довгого та здорового життя».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі