Російських туристів звинуватили у завезенні зарази з Єгипту та Туреччини

Туристів продовжують вважати “джерелами завезення” коронавірусу до Росії, принаймні в регіонах. Так, про «завезення» коронавірусу туристами до Тульської області з Туреччини та Єгипту, прозвітували на засіданні оперативного штабу в уряді регіону.

Як заявив голова місцевого Росспоживнагляду Олександр Ломовцев, статистика така – за минулий тиждень, тобто, тиждень «коронавірусних канікул» у регіонах, було зафіксовано 3 випадки завезення COVID-19 – один із місцевих жителів привіз інфекцію з Єгипту, а ще двоє – заразилися в Туреччині. Також голова місцевого Росспоживнагляду додав, що з початку 2021 року порушено 380 адміністративних справ щодо тих туристів, хто прибув із закордонних турів та не здав тести. При цьому тим, хто не прищепився, цього робити не потрібно.

І очевидно, що зафіксовані «свідомі» туристи, тобто ті, що зареєструвалися на Держпослугах, повертаючись з-за кордону і, відповідно, «здали» свої контакти та ПЛР-тест. Зазначимо також, що вакцинованим туристам складати тести не потрібно.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі