Португалія відкрила найдовший у світі підвісний міст

Мандрівники з авантюрним духом можуть додати новий підвісний пішохідний міст у Португалії до своїх списків. Міст Арука 516 відкрився для відвідувачів і має відкриту металеву підлогу, що дозволяє тим, хто перетинає його, побачити річку Ріо-Пайва внизу.

Міст довжиною 516 м підвішений на 175 м над річкою в глобальному геопарку Arouca Unesco, недалеко від Порту. Міст з’єднує ескарпію водоспаду Аґуейрас і район ущелини Пайва, двох із 41 геосайтів геопарку. Його довжина робить його найдовшим пішохідним підвісним мостом у світі, рекорд якого раніше тримав підвісний міст Шарля Куонена у Швейцарії.

Португалія відкрила найдовший у світі підвісний міст

Розроблений Itecons та побудований Conduril – Engenharia, SA, міст підтримується двома V-подібними бетонними вежами. Його дизайн поєднує елементи пішохідного мосту в тибетському стилі, а підлогові та бічні перила зроблені з металевих сіток, що дозволяє відвідувачам бачити все навколо. Будівництво розпочалось у 2017 році, але було затримано, оскільки місце мосту потрібно було змінити через труднощі з розгортанням та непередбачені геологічні проблеми. Будівництво завершилось у липні минулого року, і міст тепер відкритий для громадськості у віці від шести років.

Цей міст має на меті залучити любителів техніки, поціновувачів природи та людей, які люблять екстремальні враження. Ті, хто перетне його, зможуть побачити водоспад Агуейрас, проїзди Пайви, міст Альваренга та ущелину Пайва. Це коштує 12 євро для дорослих та 10 євро для студентів, дітей та людей похилого віку.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі