Туристам розповіли, що не можна робити в Дубай

Об’єднані Арабські Емірати – популярний туристичний напрямок. Незважаючи на те, що це мусульманська країна, до туристів тут ставляться дуже лояльно. Так, на жінок у бікіні на пляжах ніхто не дивиться, а в районі Дубай багато туристичних місць з розвагами. Однак деякі заборони існують, і всі вони пов’язані з місцевою релігією. Про те, що не можна робити в Дубаї, — у матеріалі Турист.

Пити алкоголь у громадських місцях

В ОАЕ заборонено вживати алкоголь у громадських місцях, тому якщо ви захочете випити вина у ресторані на набережній, вам цього не вдасться зробити. Заскочити до супермаркету за пляшкою спиртного теж не вийде – ви його там не знайдете. Іслам забороняє вживати алкоголь, але в Дубай є послаблення для туристів. Так, існують спеціальні магазини, де можна купити алкоголь, але спочатку вам потрібно заповнити ліцензію про те, що ви не сповідуєте іслам і надаєте закордонний паспорт. Випити на пляжі у вас теж не вийде, доведеться вживати спиртне у номері.

При готелях є клуби і бари, де можна знайти алкоголь, тільки там він буде за дуже високими цінами.

Фотографувати місцевих жінок

У Дубай справді можна зустріти місцевих жінок, які ходять у нікабах. Найчастіше вони зустрічаються у торгових центрах, але вперше ви можете їх побачити в аеропорту. Не варто надто довго на них дивитися, а також фотографувати. Особливо це стосується чоловіків. Якщо це помітить їхній чоловік, то він розсердиться і попросить видалити вас фото і не дивитися на його дружин. Він також може викликати поліцію, щоб ті виписали вам штраф, оскільки фотографувати жінок у нікабах заборонено законом.

Ходити вулицею у відкритому одязі

У Дубай, Шарджі та інших туристичних еміратах до відкритого одягу у туристів ставляться спокійно, особливо у сезон. Однак якщо ви плануєте поїхати в інший емірат або відвідати мечеть, краще одягти легкий, більш закритий одяг. Жінкам варто уникати глибоких декольте та відкритих колін, а чоловікам краще не ходити у шортах.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі