Дубай прозвітував про рекордну кількість туристів у першій половині 2022 року

З січня до травня 2022 року Дубай прийняв 6,17 мільйона міжнародних туристів, що майже втричі більше в порівнянні з аналогічним періодом 2021 року.

Останні дані про стан туризму було представлено Департаментом економіки та туризму Дубая на першому «Міському брифінгу» у 2022 році. Зацікавлені особи та партнери отримали детальний огляд галузі та почули плани на майбутнє — перетворення міста на глобальний центр тяжіння бізнесу, інвестицій, талантів та туризму. У заході взяли участь понад 1 200 ключових керівників з усієї туристичної екосистеми, включаючи авіацію, подорожі, готельний бізнес та роздрібну торгівлю.

Генеральний директор Департаменту економіки та туризму Дубая Хелал Саїд Альмаррі підтвердив: «Ми розвиваємо потужний імпульс, створений надзвичайно успішною виставкою Експо-2020, щоб стимулювати зростання за всіма напрямками нашого туризму, від культурного до кулінарного, одночасно працюючи над досягненням амбітної мети — зробити Дубай відвідуваним напрямом і містом майбутнього, яке стане найкращим місцем у світі для життя та відпочинку».

Нові дані з туризму від DET показують, що загалом середній рівень заповнюваності готелів Дубая з січня до травня 2022 року становив 76 відсотків порівняно з 62 відсотками за відповідний період 2021 року. За даними аналітичної компанії STR з управління готелями, Дубай займає зараз перше місце у світі по заповнюваності готелів, випередивши інші міжнародні напрями, включаючи Нью-Йорк (61%), Лондон (60%) та Париж (57%).

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі