У Дубай відкрили перший ресторан з елементами віртуальної реальності та метавсесвіту

У Дубай відкрили перший ресторан з елементами віртуальної реальності та метавсесвіту MetaTerrace – заклад слідуватиме одному з найновіших трендів нового часу.

Як очікується, у ресторані, що розташувався у фінансовому районі DIFC, збиратимуться шанувальники нічного життя та представники блокчейн-спільноти. Всі гості отримають уявлення про те, як виглядатиме цифрове майбутнє.

Так, окуляри VR дозволять людям відвідувати альтернативні світи, зустрічатися з однодумцями, брати участь у обговореннях NFT та криптовалюти – з видом на хмарочос Burj Khalifa.

Нещодавнє перетворення Facebook на META викликало дискусії про метавсесвіт і про місце в ньому NFT і криптовалют. Як вважають ресторатори, NFT і Метавсесвіт – лише верхівка айсберга: людству лише належить усвідомити, який вплив вони вплинуть на майбутнє людства.

Як відомо, Дубайський центр міжнародної торгівлі (DWTC) стане першою у Дубаї криптозоною та регулятором для криптовалют та інших віртуальних активів.

Так, DWTC регулюватиме діяльність компаній, пов’язаних із віртуальними та зашифрованими активами, продуктами, цифровими біржами та операторами, на території емірату. Нововведення відповідають баченню уряду щодо створення нових секторів економіки.

DWTC буде перетворено на інтегровану зону – регулятора для віртуальних та зашифрованих активів, він працюватиме з приватним сектором та профільними державними органами над створенням законодавчої бази та наглядової системи для цифрових активів.

Крім того, будуть сформульовані правила боротьби з відмиванням грошей та відстеження транскордонних транзакцій для забезпечення прозорості та безпеки бізнесу та інвесторів. Такі цифрові активи, як криптовалюта, невзаємозамінні токени (NFT) тощо. будуть підтримані єдиною законодавчою базою та системою регулювання.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі