У Дубай відкрили унікальну пам’ятку для туристів

Дубай почав приймати гостей перший у світі басейн-інфініті з панорамним оглядом 360 градусів на висоті 210 метрів. Басейн Aura SkyPool з переливними краями розташований на 50 поверсі вежі Palm Tower на стовбурі острова The Palm Jumeirah.

Автором пейзажного проекту, одного з найочікуваніших, виступає іспанська група Sunset Hospitality Group. З нього відкриваються панорамні види на блакитні води Перської затоки, а також на головні визначні пам’ятки Дубай – від хмарочоса Burj Khalifa до оглядового колеса Ain Dubai.

Басейн з лаунжем та баром призначений як для прийняття сонячних ванн, так і для проведення свят та вечірніх урочистостей. Aura SkyPool відкрито з 10:00 до заходу сонця, вартість відвідування – від 170 дирхамів за людину.

Раніше дубайський курортний готель Address Beach Resort отримав запис у Книзі рекордів Гіннеса за найвищий у світі панорамний басейн. Він розташований на 77 поверсі готелю, на висоті 294 метри.

Площа пейзажного басейну – 560 кв. метрів. Він розділений на 75-метрову зону для плавання, а також зони для відпочинку та прийняття сонячних ванн. З басейну відкриваються краєвиди на острів Bluewaters, колесо огляду Ain Dubai, острови The Palm Jumeirah і The World Islands, район Dubai Marina та курорт Burj Al Arab.

На 2021 рік у Дубаї заплановано відкриття ще кількох розкішних басейнів із переливними краями. Зокрема, любителі сонячних ванн чекають на відкриття нового «небесного» басейну, найбільшого у світі: він розміститься на висоті 170 метрів над землею в новому готелі мережі Raffles у проекті Palm360, його довжина становитиме 155 метрів. Басейн, як зазначається, з’єднає на висоті дві башти.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі