Уряд заявив: готуйтеся провести 2022 рік із повністю закритими кордонами

З появою «омікрону» багато держав, які планували відкрити кордони для туристів, знову згортають ці плани. Здебільшого це країни, які так і дотримувалися політики «жорсткого закриття». Зокрема Нова Зеландія може провести весь наступний 2022 рік за закритим кордоном. Про це заявив міністр туризму країни Стюарт Неш.

«Слід підготуватися до ще 12 місяців ізоляції від світу через COVID-19», – заявив він.

Також він додав, що у 2022 році уряд оцінить «безліч змінних», перш ніж відкрити кордон для туристів. Після цього виконавчий директор Асоціації індустрії туризму Кріс Робертс сказав, що Неш дав «повне і відверте» попередження, що може настати «літній сезон 2022-2023 років, перш ніж з’явиться якаий значний приток відвідувачів».

При цьому відзначимо – поки що актуальний план Нової Зеландії – відкритися для туристів з 30 квітня. Щоправда, лише за умови, що ті готові провести тиждень у самоізоляції після прибуття. Індустрія туризму Нової Зеландії у свою чергу закликає уряд пом’якшитися – хоча б створивши «туристичний міхур» для Австралії, звідки надходить 40% туристів.

«://tourist.com.ua”>Tourist.com.ua повідомляв, що “Число країн, які приймають українських туристів без вакцинації та карантину, скоротилося“.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі