Авіакомпанія Norwegian зупиняє польоти над Україною

Як повідомляє норвезький телеканал ТВ2, авіакомпанія Norwegian заявила, що зупиняє польоти своїх лайнерів над територією України.

За словами директора авіакомпанії з комунікацій Есбена Тумана, це рішення було ухвалено на основі комплексної оцінки безпеки, воно діятиме до особливого розпорядження.

В авіакомпанії SAS, що здійснює регулярні щотижневі рейси з Осло до Києва, запевнили, що польоти до України здійснюються у звичайному режимі.

Раніше KML заявила, що перестає літати в Україну. Про зупинення продажу квитків на період 14-16 лютого заявила українська авіакомпанія SkyUp. А міжнародні страховики повідомили авіаперевізників про те, що на два дні припиняють страхування літаків для польотів у повітряному просторі України.

Також раніше ми писали Туризм почав зупинятися прямо в повітрі, тисячі туристів залишаться заблокованими в Єгипті та Туреччині

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі