Зафіксовано масову міграцію пенсіонерів з Німеччини: названо основні країни, куди їдуть німці

Масові бронювання “теплих і дешевих” країн на зиму почалися в Німеччині. В основному тури бронюють німецькі пенсіонери, основна мета яких — заощадити на опаленні власних будинків і квартир в умовах цін на газ, що шалено зростають, та інші енергоносії.

В основному німецькі туристи планують погрітися взимку та заощадити в таких країнах як Туреччина, Туніс, Єгипет та Канарські острови. Деякі також можуть собі дозволити Таїланд, Кабо-Верде та країни Карибського басейну, хоча через дорогий авіагас квитки туди тепер по-кишені далеко не всім європейцям.

«Наші пенсіонери вирушають до теплих країн у зимовий період, бо це обійдеться їм дешевше, ніж обігрівати житло або, тим більше, захворіти вдома. Причина у високих цінах на природний газ», – пояснив німецьким ЗМІ представник асоціації пенсіонерів. Він зазначив, що йдеться про дешеві довгострокові тури.

Як пояснив один із пенсіонерів, що купили такий тур, рахунки за природний газ, які зазвичай складають 200 євро, цього року збільшаться до 600 євро, що їм просто не по-кишені. За їх оцінками, поїхавши до Тунісу на все включено, вони можуть заощадити приблизно 300 євро на місяць.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі