Тисячі німців впали у відчай: після масових ануляцій літніх рейсів почалися скасування зимових

Чергову тривожну новину як для німецьких, так і загалом для європейських туристів піднесла Lufthansa: окрім скасування літніх рейсів, а таких ануляцій вже накопичилося близько 4 тисяч, перевізник почав скасовувати рейси і на майбутній зимовий сезон. Йдеться про період із жовтня 2022 року до березня 2023 року. Нові скасування Lufthansa ще більше збільшать робоче навантаження турагентств та паніку туристів – фактично тепер не залишилося сезону, коли можна комфортно відпочити без диких черг в аеропортах. Тепер тисячі як німців так і європейських туристів впали у відчай…

При цьому, як зазначають місцеві ЗМІ, поки що Lufthansa не розкриває, скільки регулярних рейсів буде доступно в зимовий період. По літньому сезону тим часом цифри названі: Lufthansa поки що скасувала 3’700 рейсів у період з червня по жовтень через брак персоналу. При цьому авіаперевізник заявив, що може зробити подальші скорочення у серпні, коли потік охочих відпочити зросте ще більше. Втім, переважна більшість скасованих рейсів – внутрішні рейси.

Кількість скасування рейсів по всій Європі продовжує зростати через страйки та брак персоналу в авіакомпаніях та аеропортах. У Lufthansa проблема також полягає в тому, що багато співробітників перебувають у відпустці через хворобу – приблизно 40% персоналу реєстрації у Франкфурті і 25% персоналу реєстрації в Мюнхені на даний момент перебувають на лікарняному.

Тим часом авіахаос продовжує наростати. Через брак персоналу туристам вже радять літати виключно з ручною поклажею – чи є ризик, що вам доведеться чекати на свій багаж кілька діб. І отримувати його буквально із боєм. Подробиці читайте за посиланням.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі