У Німеччині заявили, що відтіснили російських туристів

«Ми повернулися до Туреччини», – із такою переможною заявою на сторінках турецьких ЗМІ виступили туроператори з Німеччини. Більше того – вони розраховують, що принаймні цього року, коли Туреччина має проблеми з російським турпотоком через санкції, німецький ринок забезпечить цій країні більше туристів, ніж російський, відтіснивши Росію з першого місця. Хоча до цього року німецький турпотік займав лише друге почесне місце за кількістю туристів після Росії.

При цьому вже назвавши себе лідером з постачання туристів до Туреччини, німецькі туроператори підкреслили, що «відкриті для майбутніх пропозицій готельєрів, але продовжить фокусуватися на готелях-партнерах, з якими вони працюють протягом тривалого часу». Ймовірно, це натяк «російським» готелям того ж курорту Кемер, які поки що в роздумах, чи варто їм відкриватися.

Турецькі ЗМІ наводять такі подробиці та коментарі від німецької сторони. Туроператор FTI, пишуть вони, уклав угоду з бюджетною “дочкою” “Турецьких авіаліній” Anadolu Jet про перевезення туристів з 8 аеропортів Німеччини до Анталії. “Ми повернулися до Туреччини”, – прокоментував це Томас Бесл, президент мережі туристичних агенцій РТК. За його словами, цього року на ринку пакетних курортів Німеччини, переважно Туреччиною, спостерігається різке зростання. Його оцінку підтвердив і президент Німецької асоціації подорожей (DRV) Норберт Фібіг.

При цьому німецькі експерти не забуваю натякнути про «провал» на інших ринках, насамперед, російському та обстановці в Туреччині у зв’язку з цим. «Наші партнери в Туреччині зараз потребують нашої підтримки. Туристичні агенції можуть підтримати їх, більше продаючи Туреччину», – заявив гендиректор Bentour Деніз Угур. Туреччина має достатню пропускну спроможність, а збільшення кількості доступних на ринку номерів ще більше збільшить продаж – додав німецький експерт.

Прогнози ж їх наступні: німецький TUI – чия турецька «дочка», Tantur, нагадаємо, безпосередньо намагається заблокувати приїзд російських туристів – заявив в особі свого начальника відділу продажів у Німеччині Х’юберта Клюске, що туроператор планує доставити загалом 1,5 мільйона туристів Туреччину, у тому числі 500 тисяч в Егейському морі та 1 мільйон в Анталію.

Інші масові німецькі туроператори – такі як DER Touristik, Dertour, Jahn Reisen та ITS, повідомляють, що продажі в Туреччині зараз у 4 рази вищі за 2019 рік. Генеральний директор DER Touristik Group Серен Хартманн та директор Центральної Європи Інго Бурместер заявляють, що група хоче підтримати Туреччину своїм продажем у 16 ​​країнах. Причому у скандинавських країнах за обсягами пропозицій туроператор хоче зробити Туреччину другою після Греції.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі