Розгнівані туристи в аеропортах Німеччини влаштовують бійки через безпрецедентні черги

Після двох років самоізоляції німці готові подорожувати світом майбутні літні канікули. Але це не найрадісніша новина для німецьких аеропортів. Принаймні так справи в авіагавані Дюссельдорфа, що стикнувся з величезними чергами та панікою серед туристів 14 травня. Хаос в аеропорту Дюссельдорфа, який є найпотужнішим вузлом для поїздок по всьому світу, стає новою нормою. Найтривожне для туризму – він може посилитися, коли почнеться напружений сезон літніх відпусток, зазначив eTurboNews.

Аеропорт Дюссельдорфа в Німеччині є одним із найбільш завантажених у країні. На майбутній літній туристичний сезон у його розкладі значиться 160 напрямків. Відповідає за безпеку аеропортів у республіці федеральна поліція. Проте перевірки безпеки туристів, які перебувають в авіагавані, передано на аутсорсинг компанії служби безпеки під назвою DSW. Але й тут є проблема – дефіцит персоналу.

Буквально позавчора, повідомило видання, у DSW заявили про нестачу вісімдесяти співробітників служби безпеки у міжнародному аеропорту Дюссельдорфа Лохаузен. Керівництво аеропорту вирішило підключити другу охоронну фірму, щоб не допустити проблем із перевірками під час напруженого потоку туристів, проте запити залишилися без відповіді.

Тим часом годині черги на контролі безпеки означають, що туристи панікуватимуть через затримки та пропущені рейси, що вилітають зі столиці землі Північний Рейн-Вестфалія. Німецькі аеропорти теж відчувають гостру нестачу персоналу. У Франкфурті Lufthansa була змушена скасувати харчування на більшості рейсів, залишивши як їжу для деяких пасажирів бізнес-класу тільки яблука.

За словами працівників кухні, проблема криється не в них – співробітники добре справляються зі своїм завданням. “Слабкою ланкою” є кадровий голод в авіасекторі.
Зокрема, не вистачає працівників на стійках реєстрації. Звідси і довгі черги туристів в аеропорту та їхнє невдоволення якістю обслуговування. Проте поки що вирішення проблеми немає.

Раз у раз продовжують надходити повідомлення про сутички між пасажирами, які відбиваються від нахабних колег – все заради того, що захистити своє місце у черзі на реєстрацію. Як наголосило видання, подібні інциденти стають новою нормою. Федеральна поліція Німеччини навіть не спрямовує співробітників служби безпеки для реагування на такі конфліктні ситуації.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі