У Німеччині заявили про кардинальну зміну звичок туристів

Нові тренди в туризмі, який попри все намагається ожити після пандемії, представили у дослідженні, проведеному для туристичної виставки ITB Berlin. По-перше, прогноз – правда щодо німецького ринку виявився оптимістичним: заявлено, що туристичний сектор досягне 80% від цифр, що були у 2019 році. А «роком, у якому буде перевищено рівень 2019 року», стане 2024 рік.

Тренди ж виявлено такі:

  • Туристи хочуть більшої гнучкості: до пандемії німецький турист у середньому бронював тури за 3 місяці тому. Тепер 28% бронюють за 1-3 місяці, а ще 25% вже за 4 тижні чи менше. Причому кількість страховок від скасування збільшилась на 10%, а страховок від звільнення – на 20%. Також на 40% зросла кількість онлайн-бронювань.
  • Внутрішній туризм: пандемія і Німеччини призвела до його масової популярності. У доковідні часи зі всіх бронювань у німецьких готелях 84% припадало на німців, зараз ця цифра зросла ще більше – до 94%.
  • Туризм молодшає: частка мандрівників віком до 30 років, які заявили, що вони подорожуватимуть Німеччиною у 2022 році, збільшилася на 25% до 38%. До речі, загалом 72% німців планують поїздку Німеччиною протягом наступних 12 місяців.
  • Цифровізація: більше половини опитаних заявили, що зацікавлені у нових технологіях у своїх майбутніх подорожах. У тому числі у персоналізованих порадах з подорожей на основі технологій розпізнавання, віртуальної реальності та штучного інтелекту.
  • Робота у відпустці: «віддалення» призвело до того, що межа між відпусткою та роботою стирається. Туристи їдуть відпочивати, «прихопивши» роботу із собою.
  • Далі дослідження наводить такі цифри – у 2022 році у Німеччині планується приріст туризму на 46%, вважаючи і внутрішній, який залишиться найпопулярнішим.
  • Туристичним компаніям обіцяють оборот не менше 350 млрд. євро. 2021 року він, до речі, становив 260 млрд. євро. “Однак повне відновлення неможливе раніше 2024 року”, – йдеться у звіті.

Через вторгнення РФ до України та політичної напруги по всій Європі – її німці також прокоментували. За даними UNWTO, повідомили вони у 2019 році на Україну та Росію припадало 3,2% світового туристичного руху. У 2019 році на Україну та Росію припало 2,6% від 1,5 трильйона доларів витрат на поїздки. При цьому частка європейських країн становила 5,3%. Повернення цих туристів та коштів німцями не прогнозується.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: “Один банан на день творить дива для зору та шкіри“.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі