Німеччина оголосила про зняття всіх обмежень для туристів

Німеччина оголосила про плани зняття коронавірусних обмежень, які підготував федеральний уряд. Очікується, що рішення прийматиметься на зустрічі, яка відбудеться в середу під головуванням канцлера Німеччини Олафа Шольца. У підготовленому федеральним урядом звіті вже повідомляється, що обмеження буде знято в березні. Проте, як передають ситуацію читачі “Турист” із Мюнхена, магазини по всій країні вже почали знімати вивіски на входах, що вказують на допуск на їхню територію тільки щеплених.

«Більшість обмежень Covid-19 буде знято в березні, а заходи, що діють, планується скоригувати в інтересах населення», – запевняють чиновники. Зокрема, серед «пом’якшених» заходів називають такі:

  • Пом’якшення «вакцинного цензу»: неприщеплені люди зможуть відвідувати такі місця, як магазини та ресторани. Обмеження щодо роздрібних торгових точок також будуть змінені, будуть вжиті лише заходи «низького рівня», як масковий режим.
  • Масовий режим збережеться у транспорті, включаючи поїзди та автобуси.
  • Правило обмеженої кількості людей діятиме на великих заходах.
  • «Вакцинний ценз» можна зберегти для працівників торгівлі та туризму.
  • Також на «цілком щеплених чи вилікованих» перевірятимуть для відвідування клубів та «великих національних подій».

При цьому «ковідобезпечники» залишили собі лазівку «у разі зростання захворюваності в країні після 20 березня 2022 року» все можна буде відіграти назад. Однак поки що Німеччина рішуче встає на шлях зняття обмежень – і принаймні дозволу на виїзд із країни своїм туристам – що може змінити «диспозицію» у тій же Туреччині.

Додамо, що процес зняття ковидних обмежень після появи Конвоїв Свободи в Канаді, Австралії, Ізраїлі та ряді країн Європи, почав набувати лавиноподібного характеру. Так, за останній тиждень про суттєве пом’якшення або навіть повне зняття обмежень оголосили такі країни:

Новрегія – подробиці читайте тут;
Австрія – подробиці читайте за цим посиланням;
Туніс – подробиці читайте тут;
Греція – подробиці тут;
Швеція – подробиці за цим посиланням
Британія – поджробності читайте тут.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: “Дієтолог вказала, яким людям не можна пити каву“.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі