У Німеччині спіймано грабіжників, які вкрали з популярного у туристів музею, експонатів на 130 млн доларів

Історичний судовий процес завершився в Німеччині — спіймані п’ятеро людей, які пограбували популярний у туристів музей у Дрездені на 130 млн доларів, отримали терміни. Усі вони засуджені до ув’язнення терміном від 4 до 6 років.

Йдеться про пограбування музею «Зелені склепіння» у Дрездені, Саксонія, яке «поставило на вуха» всю Німеччину у 2019 році. Процес тривав кілька років, у результаті п’ятеро членів банди, які вкрали коштовності 18 століття на суму близько 130 мільйонів доларів з музею, були засуджені до тюремного ув’язнення на термін від 4 до 6 років.

Окружний суд Дрездена визнав підозрюваних у віці 24-29 років винними у ненавмисному вбивстві, збройному пограбуванні, пошкодженні майна та підпалі з метою очорнення доказів.

Музей Grünes Gewölbe у Дрездені відомий тим, що у ньому зберігається найбільша в Європі колекція скарбів. Злодії «цілилися» саме на історичний розділ музею, чиї експонати в основному були зібрані між 1723 і 1730 роками під час правління Августа Сильного, курфюрста Саксонії. Загалом у музеї виставлено близько 3000 виробів із ювелірного та золотого, срібного, дорогоцінного каменю та інших дорогоцінних матеріалів. Проникненню грабіжників допомогла пожежа, через яку в будівлі було відключено електрику. Злодії зрештою «просочилися» в музей через маленьке вікно, і спеціально націлилися на коштовності.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі