Доходи сектора оздоровчого туризму Туреччини перевищили $10 млрд

Лікування в Туреччині має велику популярність серед жителів багатьох країн світу, особливо з Європейського союзу. Про це повідомив голова Міжнародної асоціації оздоровчого туризму та освіти Анталії (UASTED) Мехмет Канполат.

Канполат зазначив, що сектор оздоровчого туризму країни вже перевищив планку, заявлену на 2023 рік президентом Реджепом Тайіпом Ердоганом. Обсяг доходів сектора подолав позначку 10 млрд доларів на рік, констатував глава UASTED.

Голова організації сказав, що іноземці здебільшого приїжджають до Туреччини за лікуванням зубів, онкологічними та естетичними операціями.

Він також привернув увагу до того факту, що останніми роками у Туреччині двоє зросла кількість пацієнтів із тюркомовних держав.

«Обсяг ринку оздоровчого туризму у світі сягає 100 млрд доларів. Завдяки інвестиціям останніх десяти років Туреччина увійшла до п’ятірки лідерів у секторі оздоровчого туризму», – сказав Канполат.

При цьому він зазначив, що після початку війни в Україні кількість хворих з Росії в медустановах Туреччини зросла. «Упевнений, що і після завершення війни між РФ та Україною інтерес громадян цих країн до лікування до Туреччини буде високим», – зазначив глава UASTED.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі