Як уникнути здуття живота у святкові дні?

Настав сезон свят. Ми стикаємося з важкими смачними стравами, спокусами яких так багато, що важко запобігти переїданню, яке природно викликає здуття живота. Є кілька способів запобігти набряку та тяжкості. Ось деякі.

Пийте більше води

Вода допомагає організму впоратися із рясним харчуванням. Хороша гідратація стимулює кишечник та засвоєння поживних речовин. Якщо пити достатньо рідини, вони займуть більшу частину шлунка і допоможуть не проковтнути стільки їжі за святковим столом.

Прогулятися

Вставши з-за святкового столу, добре вийти погуляти. Ходьба допомагає перетравлювати їжу та знижує здуття живота. Навіть якщо спочатку буде складно, ви відчуєте, як швидко проходить ефект переїдання.

Обмежте вживання алкоголю

Алкоголь має неприємний побічний ефект – здуття живота, особливо якщо ви п’єте пиво під час їжі. Крім того, алкоголь уповільнює спорожнення кишечника, що ще більше ускладнює переробку їжі.

Не пийте газованих напоїв

Газовані напої ще більше роздмухують шлунок, що ще більше ускладнює травлення. Правильне харчування під час відпустки – досить серйозна проблема для шлунково-кишкового тракту. Не ускладнюйте газованими напоями.

Пити чай

Чай з м’ятою, імбиром або фенхелем – це ті види чаю, які допомагають зменшити та полегшити здуття живота та дискомфорт у животі. Ці чаї також мають здатність пригнічувати кислотний рефлюкс, який може посилюватися, якщо є багато у свята.

Займатися йогою

Йога допомагає добре рухатися та розтягувати все тіло. Пози йоги надзвичайно корисні для підтримки стрункої фігури та підтягнутих м’язів. Але це не єдина перевага цієї практики. Йога може допомогти зменшити здуття живота і тяжкість у животі, оскільки сприяє кращому травленню.

Уникайте жувальної гумки

Якщо ви зробили помилку, жуючи гумку після їжі, не робіть цього. Жувальна гумка стимулює травний тракт, щоб продовжувати виділяти травні соки та ферменти, що може спричинити почуття здуття живота. Крім того, жувальна гумка містить велику кількість цукрів, навіть з підсолоджувачами, які у поєднанні з вже з’їденою їжею можуть спричинити додаткове здуття живота.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі