Лікар із ПАР назвала три основні симптоми Омікрону: серед них нема втрати запаху та смаку

Протягом усієї пандемії більшість з нас усвідомили три основні ознаки коронавірусної інфекції. Але Анжеліка Коетзі, приватний лікар-практик і голова Південноафриканської медичної асоціації, попередила, що тепер ознаки захворювання можуть відрізнятися. У цьому винний омікрон-штам, через присутність якого у світі лікарі забили на сполох.

Хоча в Україні офіційно досі не було виявлено жодного випадку зараження новим варіантом ковіду, проте джерелом його розповсюдження можуть бути українські туристи, які побували в Єгипті – вважають експерти.

Тим часом «Омікрон» розмножився за іншими країнами. Так, у Великій Британії було виявлено 42 випадки, і за словами доктора Дженні Харріса, виконавчого директора Агентства безпеки охорони здоров’я Сполученого Королівства (UKHSA), «дуже ймовірно», що з часом з’явиться більше випадків.

За даними фахівців, штам-мутант важко виявити, оскільки він може бути не таким очевидним, як попередні штами. Національна служба охорони здоров’я (NHS) продовжує стверджувати, що новий постійний кашель, висока температура та втрата смаку та запаху є ключовими симптомами Covid-19.

Професор Тім Спектор із Лондонського Кінгс-коледжу та керівник програми ZOE Symptom Tracker вже давно закликав оновити офіційний список симптомів, оскільки, за його словами, ковід тепер схожий на симптоми застуди. Згідно з новими даними, люди, у яких виявлено позитивний результат тесту на інфекцію, тепер найчастіше повідомляють про головний біль, нежить, біль у горлі та чхання.

Три симптоми, які в основному асоціюються з омікрон-штамом

Лікар, яка першою забила на сполох з приводу «омікрону», зазначила, що вона наполягала на тестуванні на новий штам, після того, як у молодих людей, які звернулися до клініки, не було класичних ознак Covid.

Доктор Анжеліка Коетзі з ПАР припустила, що основними симптомами «омікрону» є:

  1. втома
  2. болі в тілі
  3. головний біль

Як додав лікар, який також входить до Міністерського консультативного комітету з вакцин, повідомив агентству Рейтер, що, на відміну від домінуючого штаму «дельта», пацієнти, які нині виявляються, не повідомляли про втрату запаху або смаку. Втім, за будь-якої підозри на Covid-19, лікарі рекомендують зробити тест і ізолювалися, оскільки ці дії запобігнуть зараженню більшої кількості людей.

Експерти по всьому світу все ще намагаються дізнатися більше інформації про те, наскільки «омікрон» заразний та наскільки ефективними можуть бути вакцини проти нього. Проте медики нагадали, що відповідно до вказівок урядів, необхідно дотримуватися маскового режиму при відвідуванні громадських місць, включаючи магазини та транспорт.

«.

За даними британських експертів, допоможе впоратися із новим штамом-мутантом ревакцинація. Дослідження показали, що добровольці, які отримали третій компонент вакцини, спостерігали 32-кратний стрибок рівня захисних білків.

Раніше Турист писав, що “Лікар розповів, які продукти після перенесеного ковіда треба вживати обережно“.

Цей контент, включаючи поради, містить лише загальну інформацію. Це жодною мірою не замінює кваліфікованого медичного висновку. Завжди консультуйтеся з фахівцем або лікарем для отримання додаткової інформації. Бажаємо міцного здоров’я, ваш Турист.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі