ВООЗ попередила про «надзвичайно високий» ризик Омікрон

Організація охорони здоров’я попередила, що ризик глобального поширення нової версії COVID-19 – Omicron, «надзвичайно високий».

ВООЗ зазначає, що цей штам коронавірусу може призвести до зростання захворюваності із серйозними наслідками.

Агентство ООН у складі технічної ради 194 держав-членів закликало їх прискорити вакцинацію високопріоритетних груп та підготувати плани щодо підтримки основних медичних послуг.

«Омікрон має безпрецедентну кількість пікових мутацій, деякі з яких викликають занепокоєння з огляду на їх потенційний вплив на розвиток пандемії», – заявила ВООЗ. “Загальний глобальний ризик, пов’язаний з новим варіантом, викликає занепокоєння, Omicron оцінюється як надзвичайно високий”.

ВООЗ наголошує, що необхідні подальші дослідження, щоб краще зрозуміти потенціал Omicron щодо обходу захисту від вакцини, і найближчими тижнями очікується отримання додаткових даних.

«Випадки COVID-19 очікуються у вакцинованих людей, хоча й у невеликій та передбачуваній кількості», – додала ВООЗ.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі