Яку помилку ви робите під час гоління під пахвами?

Гоління – найпопулярніший метод видалення волосся під пахвами. Це легко, безболісно, ​​займає всього кілька хвилин, тому віддають перевагу багатьом жінкам і чоловікам. Зазвичай ми голимось, переміщуючи бритву вгору і вниз по пахві. Результатом у більшості випадків є подразнення шкіри, почервоніння, свербіж, вросле волосся та інші види дискомфорту, які турбують нас.

За словами дерматолога з Майамі доктора Алісії Барба, якого цитує purewow.com, саме з цієї причини гоління викликає таке подразнення шкіри пахв. Це також причина, через яку з’являється вросле волосся і відчуття печіння після гоління.

Як зменшити роздратування після гоління?

Якщо ви використовуєте правильну техніку гоління, це зменшить роздратування і волоски, що вросли на пахвах після гоління. За словами доктора Барба, ви повинні рухати бритвою у формі букви X, тобто голитися перехресними рухами поверхнею пахви.

Експерти назвали 3 способи заспокоїти шкіру після гоління

Цей метод допомагає зменшити подразнення і зменшити вросле волосся, тому що волосся під пахвами не росте в одному напрямку, як, наприклад, на ногах і руках, а росте в різних напрямках.

Гоління пахв найбільше ефективно, якщо робити це поперечними рухами. Це не тільки закриє всі волоски, що ростуть у різні боки, але й зробить шкіру гладкою та захищеною від подразнення.

Чому ця техніка працює?

Техніка Х-подібного гоління пахв ефективна саме тому, що покриває зростання всіх волосків без багаторазового повторення рухів, що є причиною подразнення. Х-подібне гоління допомагає видалити всі волоски з меншим рухом, відповідно, з меншим подразненням шкіри у цій делікатній ділянці. За словами доктора Барба, якщо ви голитеся таким чином, вросле волосся також зменшується.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі