Чому будь-які фрукти краще на 20 хвилин замочити у воді перед їжею: лікарка розкрила секрет

Фрукти, що переходять з рук продавців до наших столів, роблять немаленький шлях і, безсумнівно, виявляються з різними забрудненнями. Тому, якщо ви не хочете наражати себе на ризик отруєння, слід дотримуватися певних правил перед вживанням фруктів.

Повторювати за тими, хто лише ретельно (або не дуже) обполіскує фрукти під струменем води, не варто. Як підкреслює лікар терапевт, таке очищення однозначно недостатнє.

Натомість рекомендується помістити фрукти в друшляк, а потім покласти їх у глибоку каструлю або таз з холодною водою і залишити на 20-30 хвилин. Не рекомендується додавати антисептики або миючі засоби у воду. Вважається, що цього часу достатньо, щоб бруд відійшов від фруктів. Після цього ще раз промийте фрукти прохолодною водою, дайте стекти рідини і можна насолоджуватися фруктами.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі