Названий спосіб уникнути панічних атак у літаку

Туристам порадили відмовитися перед польотом у літаку від алкоголю, невеликі дози якого можуть спровокувати панічні атаки. Спосіб уникнути проблем із здоров’ям назвав головний лікар медико-санітарної частини міжнародного аеропорту.

За словами медика, вживання алкоголю викликає зневоднення, яке й так посилюється самим фактом польоту літаком. Додатковий негативний чинник викликає дискомфорт чи погіршення самопочуття, а стресової ситуації можуть проявитися панічні атаки чи неадекватне поведінка.

Лікар зазначив, що перед польотом рекомендується також відмовитись від кави та пити багато води. Крім того, він порадив надягати компресійний трикотаж, щоб компенсувати чи профілактувати варикозне розширення вен ніг.

«Якоїсь особливої ​​підготовки для перельоту не потрібно, проте ми рекомендуємо як слід виспатися, виключити напередодні перельоту алкоголь, велику кількість кави, виключити або скоротити продукти, які можуть викликати підвищену газоутворення», — підсумував лікар.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі