Пілот розповів, як вижити в падаючому літаку

За словами пілота, більшість літаків сконструйовано так, що судно, за надзвичайної ситуації, не падає, а планує. Це піднімає шанси на виживання у пасажирів та екіпажу.

Конструкція більшості літаків схожа: багато повітряних суден можуть без двигунів планувати з висоти 1 кілометр на відстань 17 кілометрів.

Пасажири при цьому повинні дотримуватися правил:

«Пілоти тренують такі посадки, при відмови двигунів вони зобов’язані сісти на придатний аеродром. Пасажир, у свою чергу, повинен виконувати всі команди, приймати безпечні пози та вчасно залишати літак, не піддаючись паніці. Саме паніка нерідко призводить до трагедій. І, звичайно, дуже важливо пристібатись: ремінь утримує вас на місці. Інакше при різкому гальмуванні можна полетіти на початок салону, по дорозі наробивши купу проблем і собі, і іншим пасажирам», — пояснив пілот.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі