Два швидкі способи, щоб дзеркало у ванній кімнаті в готелі не запотіло

Номери в готелях будь-якої категорії приховують безліч загадок. Чому, наприклад, поряд з тумбочкою майже ніколи не буває розеток, або чому фіранки ніколи не сходяться посередині, і сонце вранці світить в саме око?

Ще одна дивна проблема – чому фен для сушіння волосся вбудований у ванну кімнату? Там місця мало, і взагалі унітаз по сусідству. А чи підвищена вологість? Загалом дуже сумнівне місце для розміщення електроприладу.

Єдине корисне пояснення такої дислокації – можливість використовувати фен для «просушення» дзеркала. Погодьтеся, після гарячого душа дзеркало завжди запотіває так, що неможливо стає хоч щось у ньому розгледіти. Наведіть фен на дзеркало, перейдіть на гарячий режим… Буквально 5 секунд, і конденсат випарується.

Але, виявляється, є ще один варіант, як відпотіти дзеркало. Візьміть трохи крему для гоління та протріть їм дзеркало перед душем. Коли ви закінчите свій ранковий моціон, дзеркало буде чистим.

Що ж до фена, експерти в один голос переконують нас, що краще взяти в подорож свою, з дому. Причина проста. Фен — один із найбрудніших предметів у номері. Найчастіше у ньому більше мікробів, ніж унітазі. Прибиральниці, як правило, зосереджені у ванній кімнаті зовсім на інших речах: натирають до блиску раковину, крани, душову кабіну.

Така сама ситуація з вимикачами – до них торкаються всі гості без винятку, але вони не сприймаються як брудні предмети.

Якщо йти ще далі, то в готельному номері не варто сідати на стільці, попередньо не поклавши на них щось зверху.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі