Турецький курорт Бодрум може перестати бути туристичним

Зростання постійного населення на курорті за рахунок місць для туристів може призвести до того, що Бодрум перестане бути курортним містом – таку заяву озвучив у турецьких ЗМІ президент Торгової палати Бодрума Махмут Кокадон, виступаючи на панельному засіданні з туризму. «Кількість ліжко-місць в готелях впала нижче 25%, готелі стрімко перетворюються на резиденції під довготривале здавання, в результаті Бодрум ризикує втратити свою особливість туристичного міста», – заявив підприємець.

Таким чином він наголосив, що місткість туристичних місць постійно скорочується, тоді як приплив населення зростає та перевищує можливості міста. «Я хотів би поділитися деякими цифрами, важливими для майбутнього Бодруму. За останні 10 років у Бодрумі відбувся серйозний приріст населення. У 2012 році населення Бодруму складало 99 тисяч людей, а наша ліжкова місткість становила 55%. Однак у 2022 році у Бодрумі проживає вже 480 тисяч людей. Наша «ліжкомісність» впала нижче 25%. Ці цифри показують нам, що Бодрум втратив свою туристичну привабливість», – заявив Кокадон.

Якщо Бодрум хоче зберегти свою туристичну привабливість, а не стати звичайним мегаполісом біля моря, йому необхідно докласти всіх зусиль, щоб не втратити своєї особливості – додав підприємець. «. У Бодрумі більше не залишилося бутик-готелів, сама культура зникла. Потрібно захищати наше місто, інакше ми скоро втратимо туристів», — попередив Кокадон.

Його оцінку підтримав і президент Асоціації готельєрів Бодрума Омер Фарук Денгіз. Він висловив жаль з приводу перетворення готелів на резиденції та закликав власників бізнесу уважніше ставитися до питання туристичної привабливості міста.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі