Туристів попередили про авіакомпанії, де найчастіше пошкоджують багаж

Напередодні масових літніх канікул європейських туристів попередили, які авіакомпанії найчастіше забезпечують туристам проблеми з багажем. На першому місці, майже очікувано, опинився лоукостер Ryanair. Однак і відома Emirates, якою у тому числі користуються і українські туристи, також увійшла до списку.

Дослідження було замовлено компанією з виробництва багажу Trifibre, що спеціалізується на захисних валізах. Згідно з даними її дослідників, які в свою чергу посилаються на дані, отримані від Управління цивільної авіації (CAA), із 823 претензій щодо пошкодженого багажу, поданих авіакомпаніям у період з 2015 по 2020 рік, більше однієї з десяти надійшло на поводження з багажем від ірландського лоукостера. На другому місці, з 6% Emirates, третє посіла збанкрутіла Alitalia – з 5% або 40 претензіями щодо пошкодження багажу.

Також читайте: У Європі почався приголомшливий бум на тури: зібралися їхати відпочивати 77% населення

Туристів при цьому попередили, про шанси на успіх, якщо ви йдете до суду щодо пошкодженого багажу, «шанси на успіх становлять менше ніж половину». А от часу це займе багато: у середньому для врегулювання потрібно 154 дні. А рекорд знову поставила Ryanair – один турист з приводу багажу судився з перевізником 868 днів – тобто, процес зайняв майже 2,5 року.

Крім очевидної рекомендації брати найбільш цінні та тендітні речі як ручну поклажу, автори дослідження порадили також провести «підготовчу роботу». Зокрема, переконатися, що туристична страховка покриває збитки, завдані вашому багажу, і мати правильну валізу. Також експерти повторили поради вантажників – вони рекомендують чотириколісні валізи і радять не перевантажувати їх надто сильно, тому що важкі сумки більше ризикують бути пошкоджені. Також туристам радять перевіряти багаж одразу після отримання – так більше шансів, якщо щось втрачено, отримати компенсацію.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Лікар назвав умови, за яких організм сам швидко позбавляється зайвого жиру».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі