Європейські авіалінії та аеропорти скасовують вимоги до масок

Через два роки Європа повільно готується до епохи після Covid-19. Багато країн континенту скасовують вимоги до носіння масок на своїй території, однак у контексті міжнародних авіаперельотів все складніше.

Більшість європейських авіакомпаній, як і раніше, дотримуються суворої політики носіння масок на борту своїх літаків, але зараз ситуація поступово змінюється, і кілька компаній, особливо Британії, пом’якшують вимоги.

Британські авіакомпанії попереду

На початку березня Jet2 стала першою великою авіакомпанією, яка відмовилася від обов’язкового носіння масок. TUI Airways наслідувала їх приклад вже 11 березня. Водночас аеропорт Хітроу у Лондоні також оголосив, що скасовує вимоги до обов’язкового носіння масок у приміщенні аеропорту.

І найостаннішою авіакомпанією, що запровадила аналогічну зміну політики, є British Airways, яка оголосила, що вимога до носіння маски на борту була частково скасована.

“Там, де ми впевнені, що пункт призначення, в який ви прямуєте, не вимагає носіння маски для обличчя на борту, вона стане необов’язковою”, – йдеться у твіті компанії. Тому залежно від правил країни призначення залежить, чи маски, як і раніше, обов’язкові.

Virgin Atlantic зважилася на аналогічний крок. «Ми вчимося жити з Covid, і тепер, коли в Англії скасовано юридичну вимогу носити маску для особи, ми вважаємо, що у наших клієнтів має бути особистий вибір щодо того, чи хочуть вони носити маску на борту», ​​- заявив головний операційний директор компанії Корніл Костер.

Від Нідерландів до Франції

Проте вищезгадані авіакомпанії — не єдині європейські авіакомпанії, які внесли зміни до правил щодо вимог до масок.

Голландська авіакомпанія KLM та її дочірня компанія Transavia вирішили не вимагати у пасажирів носіння масок на борту своїх літаків із 23 березня на знак протесту проти недавніх кроків уряду Нідерландів.

Авіакомпанії заявили, що розчаровані тим фактом, що маски залишаються обов’язковими в аеропортах та на борту літаків, незважаючи на пом’якшення правил носіння по всій країні, у тому числі у громадському транспорті.

При цьому в компанії заявляють, що це підвищує агресію та невдоволення пасажирів, і тим самим ставить під загрозу безпеку на борту літака.

Нарешті, окрім Хітроу, ще два великі аеропорти у Франції вирішили зняти вимоги до масок. Це аеропорт імені Шарля де Голля у Парижі, другий за величиною аеропорт на континенті, та аеропорт Орлі, також розташований у столиці Франції.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі