Мандрівникам розповіли, який предмет гардеробу не треба носити у літаку, це небезпечно

Ідеальне вбрання для польоту літаком може мати вирішальне значення для подорожі, і справа не тільки в безпеці. Чому дуже важливо вибирати відповідний одяг для перельотів, розповіла стюардеса у своєму акаунті TikTok.

З одного боку, мандрівник хоче почуватися комфортно під час подорожі, але не настільки, щоб виглядати повним нечупарою. Крім того, якщо рейс прямує до спекотної країни, туристи, як правило, сідають у літак у відповідному одязі – у шортах та сланцях.

Але співробітниця авіакомпанії застерегла туристів від надягання шортів вище коліна, насамперед через гігієну. За її словами, крісла не чистять регулярно. «Не надягайте або намагайтеся не носити шорти, коли ви перебуваєте в літаку. Ви ніколи не знаєте, чи буде ваше крісло чистим, тому, якщо ви одягнете штани, у вас буде менше мікробів», – повідомила експерт.

Крім того, вона попередила мандрівників, що не слід притулятися до вікон. «Не засинай і не притуляйся головою до вікна. Ви не єдиний, хто це зробив, і ви не знаєте, скільки людей або дітей витерли руки або торкалися речами до нього», – додала стюардеса.

Ще одне “авіатабу” від спеціаліста – не натискати кнопку змиву в туалеті голими руками. «Чесно кажучи, це просто суперантисанітарно і досить бридко, тому, коли ви змиєте, використовуйте туалетний папір або серветку, що знаходиться в туалеті», – застерегла вона.

Також читайте: 13 склянок за рейс: стюардеса розповіла, скільки рекомендується пити води під час зміни часових поясів

Повертаючись до салону літака, експерт повідомила, що у повітрі легко отримати зневоднення. Відволікаючими маневрами стануть – цікавий фільм чи гарна книга. Проте підтримувати водний баланс у організмі дуже важливо. За її словами, випити потрібно щонайменше півлітра води.

Нарешті, співробітниця авіакомпанії закликала пасажирів не соромитися звертатися за допомогою до обслуговуючого персоналу, якщо вони її потребують: «Повідомте стюардесу, якщо ви почуваєтеся погано. Тому, якщо вам потрібна їжа, вода або пакет для блювоти, будь ласка, не соромтеся, дайте нам знати.

Раніше Tourist.com.ua писав, що «Сморід та інші причини, через які пасажирів знімають з рейсів: озвучено список».

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: “Чому питна вода з пляшок може пошкодити зуби

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі