Туристам роз’яснили, коли та як можна отримати у готелі сніданок на виніс

Не треба пропускати ранковий прийом їжі, навіть якщо мандрівник виїжджає з готелю раніше терміну – кухонні працівники можуть запакувати їжу на виніс. Співробітниця готелю Джанесса Річард розповіла у TikTok, як туристам завжди можна отримати свій безкоштовний сніданок та забрати його з собою.

Ранній виїзд з готелю, чи екскурсія чи інша подія – не привід відмовлятися від належного прийому їжі. “Якщо ваш сніданок включений у вартість проживання, але ви їдете до початку сніданку, ви можете попросити персонал приготувати вам пакет у дорогу з їжею”, – розповіла вона.

Інший співробітник попередив, що ніколи не слід їсти яйця або вафлі на сніданок у готелі, оскільки вони часто залишаються з учорашнього дня та кухарі їх і просто розігрівають. Деяким мандрівникам не подобається таке, подробиці читайте за посиланням.

Проте спускатися до ресторану в піжамі з проханням приготувати сніданок на винос не варто. Вільям Хенсон, експерт з телевізійного етикету, що веде подкасту під назвою «Допоможіть мені зв’язатися з моїм босом», повідомив британським виданням, що «носити піжаму за сніданком – верх недбалості»: «Хоча готелі заохочують вас розслаблятися і почуватися «як удома», існують обмеження, і це зазвичай стосується приватних зон – вашого номера/люксу, а не громадських зон. Прибуття в неналежному вигляді свідчить про повну відсутність уваги та поваги до персоналу та інших гостей».

Втім, не лише сніданку варто побоюватися туристам, коли вони зупиняються у готелі. Раніше покоївка пояснила, чому гостям завжди слід міняти рулон туалетного паперу під час заселення в готель. Головна причина – прибиральниці просто приховують той факт, що гігієнічним приладдям користувалися інші гості. «Вони не змінюють туалетний папір у перервах між гостями. Якщо в рулоні залишився папір, вони залишать його там і загнутий кінець, щоб він виглядав красиво», – зазначила вона. Подробиці читайте у матеріалі «Прибиральниця у готелі розповіла, який предмет гігієни не змінюють у номері».

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Один інгредієнт, якого слід остерігатися у чаї, який ви п’єте».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі