Чому туристам не варто обмотувати валізу та вішати на неї замок

Для більшості мандрівників підготовка багажу до поїздки – невід’ємний ритуал перед перельотом. Збереження вмісту часом важливе настільки, що туристи намагаються максимально убезпечити свої валізи від крадіжок чи поломок. Tourist.com.ua поділиться секретами про те, як правильно підготувати багаж для перельоту.

Не замикайте валізу на навісний замок – таку пораду дав один із працівників аеропорту. За його словами, це ніяк не зупинить зловмисників, які все одно зможуть його зламати. Навіть навпаки, навісний замок приверне додаткову увагу. Додатковий захист буде виглядати як заклик до дії, адже якщо висить замок, то всередині лежить щось цінне.

При цьому розкрити висячий замок для зломщиків не складе труднощів: відмички, дублікати ключів, на крайній випадок злочинець може взагалі забрати валізу з собою і зламати її “в більш комфортному місці”. Тому не варто зберігати в валізі ключі від квартири або авто, тому що зловмисники можуть, дізнавшись ваші дані, легко проникнути в будинок. Однак замикати валізу все ж таки варто, щоб уникнути крадіжки гаджетів та інших важливих предметів. Для цього можна скористатися спеціальним чохлом або кодовим замком на валізі.

Чому туристам не варто обмотувати валізу та вішати на неї замок

До речі, обмотувати валізу також не рекомендується. Так, плівка може захистити ваш багаж, але є причини, з яких цього робити не варто. По-перше, в аеропорту ця послуга коштує недешево. Так, на обмотку однієї валізи йде близько 20 метрів плівки. А якщо обмотати багаж в будинку самостійно дешевою плівкою з магазину, це все одно неекологічно. Поліетиленова плівка використовується лише кілька годин перельоту, а розкладається не менше 100 років.

Є і побутова причина – ви можете щось забути покласти в чемодан або, навпаки, вам знадобиться витягти з нього те, що може стати в нагоді під час польоту. Крім того, якщо на стійці реєстрації раптово виявиться, що у вас перевага, відкрити валізу вже не вийде і доведеться доплачувати.

Плюс до всього обмотану плівкою валіза можна просто не впізнати серед іншого багажу на стрічці видачі. Плівка закриває всі розпізнавальні знаки, і легко можна переплутати свої речі з чужими. У найкращому разі пасажир проведе багато часу в аеропорту після прильоту, а в гіршому – хтось забере ваш багаж. Тому тут, як і в першому випадку, оптимальним виходом буде придбати чохол для валізи. Він захистить його від подряпин та інших ушкоджень і при цьому виділятиметься серед інших.

А якщо ви хочете, щоб багаж прибув на стрічці першим, слід наклеїти на нього наклейку про наявність усередині валізи крихких предметів.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі