Стало відомо, які валізи туристів зазвичай пошкоджують у літаку

Власники дуже важкого багажу, а також валіз з ненадійними ручками найбільше ризикують, що їхній багаж буде пошкоджений у літаку. Таку оцінку озвучив у соцмережі Reddit спеціаліст, який працює обробником багажу в аеропорту. Також він пояснив туристам, яка валіза, швидше за все, доїде до місця призначення без пошкоджень.

«Якщо ваша валіза важить понад 55 фунтів (25 кг), то у мене для вас погані новини. Наскільки ви дратуєтесь, коли кладете таку сумку в багажник авто? А тепер уявіть, що потрібно зробити це 200 разів – це стомлює і дратує. І як правило ми звертаємо на їхнє навантаження мало уваги, тому що вони надто важкі, щоб вантажити їх обережно», – насамперед попередив експерт. Тобто, можна припустити, що авіакомпанії, які часто ставлять безкоштовний ліміт ваги багажу до 25 кг, дбають у тому числі про його цілість.

Примітка: Раніше Tourist.com.ua писав про те, що “Турист розповів, чому завжди треба замикати на замок ручну поклажу в салоні літака“.

Другий тип багажу, який знаходиться в зоні ризику – це нестандартний багаж, який погано «штабелюється». Швидше за все, він виявиться нагорі візка і має більше шансів впасти і пошкодитися.

Ідеальний варіант багажу, з погляду спеціаліста вантажника, це стандартні валізи. Але тут є нюанси. «Якщо ви везете щось важке, візьміть щось міцне і щось, що котиться. Усі ви знаєте чотириколісні валізи у жорсткому футлярі. Вони легкі, легко маневрують, їх легко штабелювати, і вони з ймовірністю збережуть ваші речі в безпеці», – заявив експерт.

При виборі валізи він звертає увагу туристів на такі речі. Жорсткі валізи краще ніж м’які – заявляє він – м’які з більшою часткою ймовірності можуть бути пошкоджені.

Також він вкрай рекомендує туристам придбати валізу із міцною ручкою – слабкі кріплення часто тріскаються, коли валіза виймається з багажного відсіку.

«Купуючи валізу, переконайтеся, що вона з посиленою ручкою. Так вона прослужить довше і не зламається, коли ви спробуєте її підняти», – радить експерт із багажу.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Справжня причина, чому деякі люди народжуються без зубів мудрості».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі