Психологи дали поради про те, як одиноким людям зустрічати Новий рік

 Існує вирішення проблеми синдрому новорічної тривоги

Самотні люди у новорічну ніч мають виконувати свої бажання та прислухатися до себе. Такі поради щодо зустрічі новорічного свята дала Олена Разумова, старший викладач кафедри психотерапії та психологічного консультування Московського інституту психоаналізу.

“Важливо бути в контакті з собою і бути чесним із самим собою. Основне правило — не змушувати себе і не робити те, що вам зараз не по душі. Ви повинні прислухатися до себе і зрозуміти, чого ви хочете в цю новорічну ніч. Можливо, ця відповідь на запитання вас здивує, а може, порадує», – припустив спеціаліст.

Психологи дали поради про те, як одиноким людям зустрічати Новий рік

Вона пояснила, що, прислухавшись до себе, людина зможе зрозуміти, чого вона справді хоче у це свято. Хтось може відчути втому і лягти спати раніше, хтось, навпаки, захоче чогось незвичайного для свята, наприклад, піти на вечірку до йога-центру, а хтось просто захоче прогулятися.

Головна рекомендація Розумовою – взяти авторство над своїм життям у свої руки та влаштувати собі свято.

Вона зазначила, що люди часто шукають позитивних емоцій від допомоги іншим. “Іноді вони йдуть у дитячий будинок або будинок для людей похилого віку і організовують там заходи. Це дуже ефективний спосіб перейти від зациклювання на собі та своїх стражданнях до того, що ви можете дати світу”, – цитують психолога російські ЗМІ.

Психологи дали поради про те, як одиноким людям зустрічати Новий рік

У свою чергу, консультант Ілля Шабшин із Психологічного центру на Волхонці підкреслив, що тим, хто залишився один на свята, варто прислухатися до себе і не дотримуватися будь-яких тенденцій. “Ми повинні бути щасливі, що саме я можу ухвалити рішення, яке підходить мені. Це не трагедія, що не буде якогось ритуалу, це все шаблони. Я можу зробити вибір, який мене влаштує”, – пояснив Шабшин.

Психологи дали поради про те, як одиноким людям зустрічати Новий рік

Раніше клінічний психолог асс. Олексій Мелехін розповів, як впоратися із синдромом новорічної тривоги, який виникає, коли ми намагаємось вибудувати плани та виконати всі завдання до свята. Кандидат психологічних наук рекомендує “сповільнитись” і насамперед визначити п’ять найважливіших справ, які необхідно зробити до Нового року.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Лікар назвав, які страви найшкідливіші на новорічному столі».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі