Туристів попередили про небезпеку використання Wi-Fi у готелях

Використання безкоштовного Wi-Fi в готелі під час відпустки може обійтися вам дорожче за телефонні розмови. Так налякали туристів у соцмережах британські експерти з кібер-безпеки.

Згідно з їхньою заявою, турист, входячи в систему готельного Wi-Fi, може піддати себе ризику – так як готельна мережа може бути легко зламана шахраями, «які знають, що роблять».

При цьому вони зазначили, що є більш-менш небезпечні «подорожі» інтернетом у цьому випадку. Просто читати останні новини чи переглядати окремі сторінки – більш-менш безпечно. Але в деяких випадках турист перебуває в зоні ризику:

  1. Якщо ви входите у свій банківський рахунок чи купуєте щось в інтернеті, хакери можуть вкрасти вашу інформацію.
  2. Безпечніше не входити на будь-які сайти, що вимагають введення пароля, тому що хакери, які знаходяться в тій же мережі, що і ви, можуть його вкрасти, і зможуть отримати доступ до ваших облікових записів.
  3. Слід уникати будь-яких веб-сайтів, на яких зберігається конфіденційна інформація, наприклад, банківських або торгових додатків.
  4. Шахраї також можуть знайти особисті дані через ваші облікові записи в соціальних мережах, тому туристам не слід заходити у Facebook або Instagram – а для цього середньостатистичний турист найчастіше підключається до готельних мереж.

Що ж, для тих, хто не мислить життя без інтернету, експерти мають пораду. Небезкоштовний.

«Найкращий спосіб зробити безпечно використовувати телефон або ноутбук у готелі або в аеропорту – купити безпечну віртуальну приватну мережу (VPN), яка шифрує всі ваші дані через Wi-Fi. Після того, як ви купили VPN, все, що вам потрібно зробити, це підключитися до Wi-Fi в готелі як завжди, а потім активувати програму VPN. Як тільки він активується, спрацьовує VPN, тому ви можете використовувати свій пристрій, не переймаючись тим, що хакери отримають доступ до вашої особистої інформації», – заявляють британські експерти.

Раніше Турпром писав, що “Турист розповів, чому завжди треба замикати на замок ручну поклажу в салоні літака“.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі